Дякуємо організаторам змагання у Броварах: "Star Dance"
Наші результати змагання в Броварах:
Фінали: Гнатюк+Сорокіна , Підлуцька 
Золото:Лич, Самойлюк - два золота!
Срібло: Бевза, Загородня , Царенко, Барков+Конвісар
Півфінали в Е та С класі: Гнатюк Марина 8 та 9-10, Єременко 12 та 11
Бронза: Козаченко, Поліщук, Судников , Щуцька
Лютикова 33-35
Чвертьфінал:Дейнега 15-16 та 16

81171265_2391896157790888_7647118927553626112_n.jpg...81002594_2391896274457543_6794873678019428352_o.jpg...80697418_2391896124457558_8962573608232681472_o.jpg...80678714_2391896031124234_6702732400293576704_o.jpg...80670838_2391896944457476_7335699941366431744_o.jpg...80670830_2391897091124128_8620596728598364160_o.jpg...80658974_2391897421124095_8134252980099612672_o.jpg...80134725_2391897837790720_5018818750237900800_o.jpg...80209401_2729843610395445_7565656746706862080_o.jpg...80102796_2391896334457537_2022707465002418176_o.jpg...80066620_2391896067790897_3021540562529419264_o.jpg...79990558_2391896141124223_6323996531955335168_o.jpg...79976216_2391896107790893_1964675816814018560_o.jpg...79947121_2391897101124127_6127683193286950912_o.jpg...79897907_2729843697062103_2164242631863828480_o.jpg...79874574_2391897007790803_4004086826242408448_o.jpg...

 

Вітаємо призерів, фіналістів та всіх учасників змагання у Львові "Elegant Cup 14/12/19" з чудовим виступом!

  • Єременко 6 и 16 місця, Безус 25-26 из 39, Дейнега 8 та 9, 
  • Підлуцька 12 та 3 місце у фіналі!
  • Гнатюк Марина 12 и 3 місце у фіналі!
  • Самойлюка 1 и 2 місця!
  • Гнатюк та Сорокіна 4 місце у фіналі!


80606599_2715557691824037_5984897383488552960_n.jpg...80312282_2715546628491810_7939205703300808704_o.jpg...80566595_2715557518490721_742631606761553920_n.jpg...80237017_2711458018900671_1362548683547082752_o.jpg...80066338_2715542831825523_8830769797881921536_n.jpg...79937905_2715542921825514_1836994943139184640_o.jpg...79923123_2715558961823910_2622052550383239168_n.jpg...79725876_2715550311824775_4071927050158473216_n.jpg...79531109_2711458122233994_7440434269362585600_o.jpg...79477990_2711458475567292_7711428473604014080_n.jpg...79447771_2715547998491673_2496482245112496128_o.jpg...79383199_2715542881825518_6010237445721817088_o.jpg...79303691_2715542835158856_6391827092194983936_n.jpg...79206627_2715542828492190_677999113530245120_n.jpg...79290087_2715550298491443_8647469024709443584_n.jpg...79085851_2711458392233967_2154867190703063040_o.jpg...72988615_2715542888492184_2299597465340346368_o.jpg...69947232_2715542851825521_6264804576877084672_n.jpg...

Вітаємо учасників та фіналістів змагання Магія Танцю  23.11.19

Срібло: Самойлюк, Щуцька, Алеша, Шпадківська

Фінал: Гнатюк, Єременко

Півфінали та чвертьфінали: Семенова, Дейнега, Ільченко, Судников, Бевза, Підлуцька, Безус, Козаченко, Колісник.

78944319_2366622903651547_4466791036089270272_o.jpg...77239361_2366622896984881_2747245345208532992_o.jpg...77063941_2366622446984926_435685180473081856_o.jpg...76936962_2366622700318234_9011034248219459584_o.jpg...76900428_2366622726984898_4468636802579693568_o.jpg...turnir_1.jpg...

Вітаємо учасників та призерів змагання 19.10.19 в м.Київ

  • Гнатюк Марина - 3 місце фінал в Е кл, юніори стандарт, соло, 6 місце в фіналі Ла
  • Єременко Наталія - 4 місце, фінал, Е кл, юніори латина, соло, 7 місце в фіналі ст.
  • 1/4 фіналу в Н класі: Сабадаш Анна, Семенова Єва, Гнатюк Толік-Сорокіна Таня
  • 1/4 фіналу в Е класі: Дейнега Катя, Тимошенко Вероніка,
  • 1/8 фіналу в Н класі: Лютікова Єва, Безус Єва, Гейко Віка 
  • Бронза: Ільченко Ксенія, Горбовець Маргарита
  • Срібло: Алеша Міла, Царенко Варя
  • Золото: Самойлюк Маргарита
75446513_2599225593457248_5025397205616295936_n.jpg...74717121_2329842857329552_2095901511681835008_n.jpg...74840577_2329842790662892_5655168187214331904_n.jpg...74574883_2329842830662888_8776936694973726720_n.jpg...74572664_2329843577329480_4952057009789730816_n.jpg...74151743_2329842717329566_6811229772476055552_n.jpg...73349318_2329842800662891_5561534747655536640_n.jpg...73325250_2329842663996238_280039826273599488_n.jpg...73084138_2329842710662900_7575700325865095168_n.jpg...73044770_2329842683996236_8868415924965736448_n.jpg...73025093_2329843193996185_4219381918904352768_n.jpg...72983167_2329843583996146_9154370123069390848_o.jpg...72966629_2332347063745798_1622598555204059136_n.jpg...72962951_2329843553996149_6599424052979302400_o.jpg...72773661_2329843420662829_2223201743880060928_n.jpg...72702150_2329842693996235_4101420178263244800_n.jpg...72563210_2329843433996161_5254822019127574528_n.jpg...

20.10.18 Imperial Cup (Киев)

  • Категория Дебют: Бронзовый финал: Судников Миша - победил 13 чел
  • Категория Школа: 

Бронзовый финал: Ляшук Вика - победила 25 чел, Гнатюк Анатолий - Сорокина Таня - из 21 участников заняли 19 место, Журавська Маша - победила 12 человек!

Серебряный финал: Подлуцкая Юля - победила 12 человек, Сорокина Таня - победила 15 человек, Лютикова Ева - победила 32 человека!!!

  • Категория Н класс : Лютикова Ева - из 11 участников заняла 8 место. Поздравляем с первым выступлением в Н классе!
IMG-9cc488fd3203ac6e32049b9370525f5-V.jpg...44635449_2003975692982244_6771856755006636032_n.jpg...44543164_2003975912982222_5377484043128406016_n.jpg...44491671_2003976102982203_5069541729888108544_n.jpg...44520830_2003976052982208_3042401145671647232_n.jpg...44489511_2003975849648895_4757288493548306432_n.jpg...44471213_2003975759648904_2503881700669390848_n.jpg...44090606_2003975972982216_4639834830358446080_n.jpg...44393572_2003976162982197_8686770947585212416_n.jpg...44329408_2003976206315526_2306546181259395072_n.jpg...

 


1.12.18 Family Dance Festival (Киев)

  • Бронзовий фінал: Майкова, Герман+Рибачук, Пранничук, Гейко, Семенова, Осташевський
  • Срібний фінал: Ільченко, Вознесенська, Горбовець, Сидоренко, Козаченко, Сорокіна, Журавська
  • Золотий фінал: Лютікова 1 з 19 , Підлуцька 3 з 19 , Гнатюк+Сорокіна 2 з 5 пар.
  • Вітаємо наших учасників сильного Н класу з достойним виступом:

Підлуцька Юлія 18 з 25, Рибачук Надія 14 з 15, Гнатюк Марина 13 з 14, Єременко Наталія 10 з 14

47183833_2281858012045280_2123945191403421696_n.jpg...IMG-3b521370705ef70feddae53950566-V.jpg...IMG-4dc8fe45201965b166bdec194cb06be8-V.jpg...IMG-5e807e353de7c88477ce69c948b7dbe-V.jpg...IMG-6e8f6e75bd58ab96eca65c3be3989086-V.jpg...IMG-8aba28397868fc7fb7ec6090134bbe05-V.jpg...IMG-9d040657486683230e689c2195c91fc-V.jpg...IMG-985713f73d6f554f128b1161be7196-V.jpg...IMG-374667faad04b4361d375098f28be68-V.jpg...IMG-ab06dfd0b08e487615b6b2cac652ba84-V.jpg...IMG-b3161c2d0763ea76e2ea4271e3f9db29-V.jpg...IMG-e957227471f0432865f6f8dc5b17972-V.jpg...IMG-efae7aff05e1801312e17cb67e1444-V.jpg...IMG-f3f7431701d72831afa0513bafd33f5-V.jpg...IMG-f9bf75cca4133b384b7b8793b5f09413-V.jpg...IMG-f3402fcdaa24232437957119e9f0f8b8-V.jpg...47281225_2112691232378050_4981902011680161792_o.jpg...47380585_2112691175711389_6878607046162251776_n.jpg...

Star Dance 22/12/18 (Бровары)

Категории Дебют и школа:

  • Золотой финал: Корнилова Яся, Сорокина Таня, Подлуцкая Юля
  • Серебряный финал: Ляшук Вика
  • Бронзовый финал: Герман Костя -Рыбачук Надя, Герман Катя 
Категория Н класс:
  • Сорокина  Таня 13 место из 21
  • Рыбачук Надя - 23 место из 24
  • Гнатюк Марина - 20 место из 28
  • Еременко Наталья - 23 мест о из 28
  • Жураковский Максим и Гнатюк Марина - 11 место из 14
  • Подлуцкая Юля - финал - 7 место из 21!!!
IMG_20181222_141620.jpg...IMG_20181222_144348.jpg...IMG_20181222_153720.jpg...IMG-1bddbe9f50501c31c3c79c617f69c24-V.jpg...IMG-78cf681bbf0dbbcc240cc9d2f193072-V.jpg...IMG-7c3376665e4d8b44aad9cfa8084d96-V.jpg...IMG-73c58d066de730b72aded3cfe70822cc-V.jpg...IMG-81ef7165c947826cebda9ed5f013206-V.jpg...IMG-282e3fa3436c82d2e4f4bed4853935e4-V.jpg...IMG-27801e2b9537bc7da453dfc73f5dd020-V.jpg...IMG-99026bce3423895187040e969584f77f-V.jpg...IMG-adfbc47032eb3c5eb04e71f704016e64-V.jpg...IMG-aeac006ebf7932494797837d5ba9549c-V.jpg...IMG-b0b97e2c470229d595336f484f72eed4-V.jpg...IMG-d04d761e4f28bccd2fa233c7bdb270-V.jpg...boleet_katya_na_turnire.jpg...roditeli_2.jpg...

Результаты Кубок Асгарда 2/02/19

Категории Дебют и Школа
Золото: Борисевич - 1/13,Семенова 21/62, Пранничук 11/62,Еременко 1/12,Гнатюк М - 2/12,
Серебро: Журавська - 17/31, Безус 20/55, Сидоренко 21/55, Гейко 39/62,   Гнатюк Т -Сорокіна 12/18
Бронза: Судников-Журавська 10/12, Осташевський-Лютікова 17/18
Категории Н класс
Єременко 13/19, Гнатюк М 17/19, Семенова 51/53, Гейко 47/53, Пранничук 39/53
51278421_2155238464522632_1039010364802465792_o.jpg...51450599_2155241194522359_7865090622359601152_n.jpg...51376315_2155240351189110_7108940378400620544_n.jpg...51416332_2155240011189144_4866801062855573504_n.jpg...51304426_2155239211189224_5503109796426940416_n.jpg...51223966_2155240007855811_5346165622642311168_n.jpg...51151550_2155238907855921_6850281058240299008_o.jpg...51081778_2155241531188992_9049247628813926400_n.jpg...51093990_2155242094522269_2964973927685685248_n.jpg...51049334_2155240117855800_8641778360545968128_n.jpg...51038298_2155243237855488_3777988117009530880_n.jpg...51028466_2155236861189459_2479243779689676800_n.jpg...51049370_2155238264522652_3934663851043192832_n.jpg...51231872_2155374397842372_7098500163307569152_n.jpg...51100908_2155374507842361_3876891021879017472_n.jpg...

Team Dance Cup 23/02/19

Золотий фінал: Борисевич, Безус, Єременко.
Срібний фінал: Гейко, Гнатюк М, Майкова, Підлуцька, Сорокіна, Гнатюк+Сорокіна, Осташевський+Лютікова , Ляшук
Бронзовий фінал: Герман Катя, Безус, Герман+Рибачук , Ільченко, Журавська
Н клас: Єременко 23/33, Гнатюк 31/33, Журавська 31/34, Підлуцька 45/90, Сорокіна 48/90, Гейко 72/90
Е клас: Дейнега 17/24.
IMG_20190223_115516.jpg...IMG_20190223_145245.jpg...IMG-1b3523fa923b567467b95c935aed62-V.jpg...IMG-8b8928aa25cbc31023aa15fba12900d-V.jpg...IMG-49f6e6d131aeeec9ba0129e5b9116e35-V.jpg...IMG-52fd273815e44337bc5f0524492462f6-V.jpg...IMG-63f6816825226db251658f26c631ca2-V.jpg...IMG-67e28ed398f8f38acc634d45b6c6599e-V.jpg...IMG-522f6560f430299241e6fcb2862e0-V.jpg...IMG-4663651855ff23bf7f7957086942cffb-V.jpg...IMG-ea718948f73fabc667326cb432144c8-V.jpg...IMG-fd1f807f5fa2c4c6981d2713c10ebdb6-V.jpg...IMG-b353986d47784f41ec5c81ba55eae62-V.jpg...IMG-b7fc0da19b495142cdb5e92fd27b27cb-V.jpg...

Кубок Абсолюта 6.04.19

  • Дебют та школа:
Золотий фінал: Семенова Єва (7/ 65), Борисевич Єва, Загородня Оля (5/42), Журавська Марія (6/47)
Срібний фінал: Гнатюк-Сорокіна, Судников Михайло, Гейко Вікторія (27/65), Алеша Мілана, 
Бронзовий фінал: Горбовець Маргарита, Поліщук Софія, Безус Ксенія
  • Н клас:  2 місце - Єременко Наталья, 7-8 місце - Гнатюк Марина, 19 місце Гнатюк-Сорокіна, 19-20 місце - Семенова Єва, 23 місце - Гейко Віка.
  • Е клас: 10місце - Єременко Наталья, 11 місце - Гнатюк Марина, 12 місце - Дейнега Катерина, 16 місце - Тимошенко Вероніка
56821317_2247941158585695_5755738965323808768_n.jpg...56757275_2190395014607671_3136766825614802944_n.jpg...56685840_2247941325252345_1803436035783262208_n.jpg...56675186_2247907781922366_481029546808705024_n.jpg...56553700_2190394927941013_8243925575593361408_n.jpg...56611658_2247941075252370_2045734348044369920_n.jpg...56531243_2247907555255722_1875310732933857280_n.jpg...56515058_2190394991274340_7527446849330872320_n.jpg...56448961_2247907835255694_5550309558569664512_n.jpg...56436537_2190394844607688_3661473685857894400_n.jpg...56419475_2190394904607682_6654337099644272640_n.jpg...56367293_2190394837941022_8267784127512576000_n.jpg...56347790_2247940961919048_529253456788062208_n_1.jpg...56330929_2247941258585685_4098001895396737024_n.jpg...56295412_2190394871274352_6854669557039104000_n.jpg...56290903_2190394971274342_2626719350177923072_n.jpg...56319218_2247907691922375_7937524781950173184_n.jpg...56274028_2248720401841104_5222240083687505920_n.jpg...56213659_2247907475255730_8442751066402979840_n.jpg...IMG-c104dc1c2de2e79e9e053c8889fd5940-V.jpg...
Elegant Cup Львів 20.04.19
  • Юніори Н соло (13 учасників): 5 - Гнатюк М, 6 - Єременко
  • Юніори Е кл латина (24 учасника): 17 - Єременко, 18-20 - Гнатюк М
  • Н ювенали 1 : Герман-Рибачук 18/19
  • Ювенали 1 школа: 13 з 27 - Герман-Рибачук
  • Ювенали 2 школа : 3 з 13 - Гнатюк-Сорокіна
  • Н кл ювенали (31 учасник): Підлуцька Юля 12-15, Рибачук Надя 18, Ляшук Віка 21, Гейко Віка 22, Сорокіна 24, Герман 30
  • Кубок Вальс (29 участників): 2 - Подлуцкая Юля, 4 - Герман Костя, 7-10 - Сорокіна Таня, 11 - Рибачук Надя, 12-13 - Гейко Віка, 14-18 - Ляшук Віка, 22-23 - Герман Катя
  • Кубок Чача (37 участників) Сорокіна Таня - 5, Гнатюк Толик 6,Підлуцка Юля 13-14,Рыбачук Надя 16-18,Герман Костя 19-20,,Герман Катя 27-28, Гейко Віка 29-31
  • Кубок Джайв (19 участників) 2 - Гейко Віка, 4- Сорокина Таня, 8 - Гнатюк Толік, 11-12 - Ляшук Віка, 13-14 - Герман Катя
57382389_2199353480378491_5904546534019563520_n.jpg...57419007_2199354067045099_849895266768125952_n.jpg...57486563_2199353597045146_4610804506454654976_n.jpg...57502866_2199353750378464_7872447063819026432_n.jpg...57750780_2199354707045035_7189505005571801088_n.jpg...58372677_2199354793711693_6330721218085257216_n.jpg...58381805_2199353883711784_1737714085442617344_n.jpg...

Одесса 15-16.06.19

Єременко Наталія - 6 місце фінал (Н кл), 12 місце півфінал (Е кл)
Гнатюк Марина - 8 місце (Н кл), 14 місце (Е кл)
Рибачук Надія - 33 місце (Н кл), Семенова Єва - 24 місце (Н кл),  Гнатюк + Сорокіна - золотий фінал школа.
62534102_2361122293934247_7546857142276325376_n.jpg...62535142_2361122100600933_7080394041476513792_n.jpg...62607830_2361122063934270_3987491566531903488_n.jpg...64375886_2361123153934161_3552269490907512832_n.jpg...64485397_2361122117267598_5580030040768249856_n.jpg...64493647_2361128963933580_5649713647467888640_n.jpg...64740468_2361144877265322_488875777748631552_n.jpg...


Вітаємо наших чемпіонів та призерів:

КУБОК 3 місце - Дейнега Катерина!

КУБОК 2 місце - Гнатюк Марина!

КУБОК 1 місце - Лич Настя!

130258818_2699782343668933_5040880527513008576_o.jpg...130198956_2699782573668910_4215331353562361434_o.jpg...130183942_2699782267002274_8307708727380427871_o.jpg...130146313_2699782193668948_5478127686800473586_o.jpg...130093693_2699782553668912_8626340432028027232_o.jpg...130041053_2699782490335585_6437511586293792526_o.jpg...129936828_2699782107002290_1391931496848359428_o.jpg...130030545_2699782187002282_8841633693921854127_o.jpg...129953141_2699782320335602_4596762536722145259_o.jpg...129941894_2699782420335592_3582913717485992775_o.jpg...129939006_2699782477002253_589641733758380063_o.jpg...129900310_2699782110335623_5925157768583590390_o.jpg...129202057_2699782407002260_2909435188732426401_o.jpg...128906660_2699782337002267_8427552951623929022_o.jpg...

 


грудень 2020 р.

Гнатюк Анатолій- Сорокіна Тетяна - переможці в Юніорах 2 Е кл Латина на всеукраїнському змаганні в м.Бровари